Denizci Soru & Cevap (www.denizcisorucevap.com) Sitesine Hoş Geldiniz! Hemen üye olup paylaşıma başlayabilirsiniz.

0 oy
810
Denizcilik Genel kategorisinde Acemi Denizci
yeniden etikenlendirildi
İTÜ DUİM yazmayi düşünüyorum bu benim hayalimdi ama mezun olduktan sonra iş bulmam cok mu zor olur acaba birde sektörde hala her okula aynı muamele mi yapılıyor mesela Bir itü ile denizi bile olmayan Gaziantep Üniversitesi aynı koşullarda mi değerlendiriliyor?

1 cevap

0 oy
Bilgin Denizci
Şu an için 5 sene sonrasını ön görebilmek çok güç ancak benim mezun olduğum senelere göre günümüzü değerlendirirsek bir dar boğaz olduğu açıktır. Tabi buna küresel ekonomik krizlerin de etkisi çok büyük.

Mezun olduktan sonra eğer mesleğinizde iyiyseniz okul bazında değerlendirilmezsiniz.Kötü diye nitelendirdiğiniz okullardan çok iyi, adı duyulmuş okullardan da çok kötü zabitler çıkabiliyor.
Acemi Denizci
Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim son olarak  şu durumda yazmami tavsiye eder misiniz acaba ?
Acemi Denizci
yeniden gösterildi
Ayrıca sonuc olarak bu bölümden mezun olan herkes denizde çalışamaz çünkü denizcilik çok ayri ve zor ama bir o kadarda keyifli bir meslej
Bilgin Denizci
Hayatınızı etkileyecek kararlar için tavsiye vermek güç, isteklerinize ve psikolojik,fiziksel durumunuza göre kendi kendinize değerlendirip tercih yapmanız doğru olacaktır.
Hoş geldiniz, denizcisorucevap.com Sitemizde Denizcilik ve Denizcilik Eğitimi konularında sorularınıza yanıt bulacaksınız.

2k soru

2.1k cevap

1.4k yorum

2.7k üye

12 Online
0 Uye ve 12 Ziyaretci
Bugunku Ziyaretler : 4347
Dunku Ziyaretler : 5277
Tum Ziyaretciler : 4741061
...