Denizci Soru & Cevap (www.denizcisorucevap.com) Sitesine Hoş Geldiniz! Hemen üye olup paylaşıma başlayabilirsiniz.

0 oy
119
Denizcilik Genel kategorisinde Acemi Denizci
abilerim ablalarım 2 yıllık deniz ulaştırma ve işletme yazacağım dikey gecişle 4 seneye tamamlamayı düşünmüyorum acaba önerir misiniz lütfen zorluklarından stajından maaşından bahsedin bir de bitirdiğim gibi mesleğe gecer miyim şimdiden teşekkürler.

2 Cevap

0 oy
Bilgin Denizci
mersin,ege,kocaeli,ordu buralar iyidir.

ama sana tavsiyem hiç zaman kaybetmeden 4 yıllığa hazırlanmandır...çünkü bir çok okul 2 yıllıkta aldığın dersleri saymayacak.
0 oy
Acemi Denizci
eğer istediğin fakülteyi tutturamıyorsan dgs öneririm, ben ege cıkıslıyım ege iyidir diğerleri hakkında fikrim yok, önlisans son senende baslasan dgs calısmaya rahatlıkla istediğin yere geçersin, eskiye göre kontenjanlar çok düştü fakat yapılabilitesi yks ye göre daha yüksek bence, egeden orduya gitmiş arkadaşım 3.sınıftan başladı birçok dersi sayldı, ben itüye geçtim 29 ders saydırdım 2.sınıftan devam ediyorum. dokuz eylül hiç ders saymıyor diye hatılrıyorum sanırım %100 ingilizceydi orada bölüm. Önlisansın bitirme stajı oluyo 30 iş günü denizcilikle alaklı herhangi bir yerde yapabilrisn
Hoş geldiniz, denizcisorucevap.com Sitemizde Denizcilik ve Denizcilik Eğitimi konularında sorularınıza yanıt bulacaksınız.

2.8k soru

3.0k cevap

2.1k yorum

58.2k üye

14 Online
0 Uye ve 14 Ziyaretci
Bugunku Ziyaretler : 1284
Dunku Ziyaretler : 4272
Tum Ziyaretciler : 14710406
...